KURUMSAL

Ürünlerinde kalite ve hijyene büyük önem veren firmamız devamlı olarak bu konuda çalışanlarını eğitmektedir. Ürünlerin çeşitliliği ve yeni mamulleriyle piyasasında öncü konumda olmuştur. Kalitesinden ödün vermeyen firmamız ürettiği mamullerle ülkemizin markası olmaya adaydır.

ÜRETİM

Anadolu’nun muhtelif bölgelerinden elde ettiğimiz Hammade çeşitlerini özenle seçilerek ürünlerimizde kullanılacak konuma getirilir. Bu süreçte ürünün kalitesi ve hijyeni önceliğimizdir.


KALİTE TAAHHÜDÜ

Ersultan Şekerleme olarak taahhüdümüz şekerleme ve lokum sektöründe maksimum kalite standartlarını bünyesinde barındırabilen bir kurum olmak ve bu durumu muhafaza etmektir. Üretimde kullanılan makine ekipman parkı, çalışanı, kaliteli malzeme tedariki ve ileri teknoloji ile en üst düzey üretim kriterleri sağlamak ve bunu müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmaktır.

KALİTE POLİTİKASI

Ersultan Şekerleme olarak firmamızın kurulduğu günden itibaren tüm ürünlerinde doğal besin ürünleri kullanarak profesyonel ekibi ile modern tesislerinde üretimde ve hizmette hijyenin ön planda tutulması ilk amacımızdır. Müşteri memnuniyetini esas alan kalite anlayışını yaygınlaştıran firmamız her geçen gün uluslararası platformda yerini güçlendirmektir.

11 Nisan 2018

İlgili Terimler :

Instagram'da Bizi Takip Edebilirsiniz...

Bizimle ilgili tüm haber ve gelişmelerden haberdar olmak için Instagram’da takip edebilirsiniz.
@ersultansekerleme

TELEFON: 0-332 712 4775

ADRES: Cahı Mah. Toptancılar Sitesi Ermiş Sokak A/Blok No:10 Ereğli

GSM: 0506 869 5738